Wiadomości - Aktualności

Były świętokrzyski poseł, burmistrz Połańca i inne VIP-y zatrzymani przez CBA

Dodał: Damian Data: 2017-06-12 17:12:00 (czytane: 6212)

Fakt.pl - Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali pięć osób w śledztwie dotyczącym korupcji

 Andrzej P. - prezes zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach, poseł na Sejm V i VI kadencji, Jacek T. - burmistrz Połańca, Cezary T. - były prezes zarządu Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice , Zdzisław K. - były wiceprezes zarządu Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice i przedsiębiorca Dariusz M. zatrzymani w poniedziałek przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Do zatrzymań doszło o świcie w domach wymienionych panów.

 

 

Czytaj więcej: http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/byly-posel-andrzej-p-zatrzymany-przez-cba/gvx8nkc

 Zobacz także

"LGD-owskie w biznesowym starcie" UWAGA ! OSTATNI DZIEN NA ZŁOŻENIE WNIOSKU!

Dodane: 2017-06-14 08:27 - Komentarze  (0)  czytane (5111)

TAGI:


Komentarze (5)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 44.222.64.76

Birgit Sansom (2021-01-22 02:54:39)

Happy New Year 2021!!!

Are you working tomorrow?

Zbyszek (2017-06-14 07:39:53)

Poczytajcie i pooglądajcie bo to bardzo barwna postać z Solca.
Proszę wpisać imię i nazwisko tego pana w Google a zobaczycie posał w "pomroczności jasnej" jak uczy społeczeństo omijania prawa Polskiego. Miłej lektury.

Daisy (2017-06-14 07:31:31)

Nie ma to nic wspólnego z rozwojem i informacja o Solcu. Nie jest to strona typu onet, interia etc. Na stronach o strukturze "informacji lokalnej" nie powinny znajdowac sie takich informacje. Osobą prowadzącą ten portal podejrzewam, że jest ktoś kto ma coś wspólnego z gminą Solec Zdrój, stąd wnioskuje, że jest to złośliwość administratora a nie chęć poinformowania mieszkańców, tym bardziej kuracjuszy i odwiedzających o "nowinkach" z Gminy oraz patrząc na "patronat strony" oczywistym jest, z jakiego grona pochodzi osoba wrzucajaca posty. Oczywiście, zatrzymany to osoba publiczna i można takie informacje wrzucać, ale można i nie, wszystko zależy od sumienia administratora. pozdrawiam.

Dam (2017-06-13 21:42:38)

Wiadomość powielona z innego serwisu. Znany mieszkaniec Solca, osoba publiczna, były wójt, wydaje mi się że informacja dość istotna i pasująca do portalu informacyjnego małej miejscowości gdzie każdy każdego zna.

MissUnfortunate (2017-06-13 20:08:08)

a co ma wspólnego to z Solcem Zdrojem? i informacji o gminie?

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Światłowód w Gminie Solec-Zdrój

Prywatna firma inwestuje w okablowanie światłowodowe...