Wiadomości - Aktualności

Zniżka? Czy coś innego?

Dodał: Damian Data: 2017-04-05 17:30:59 (czytane: 3380)

Zniżki na Basenach Mineralnych

Na stronie Gminy Solec-Zdrój ukazał się artykuł

[LINK]


" Dobra wiadomość dla mieszkańców - Gminy Solec – Zdrój rabat na zabiegi rehabilitacyjne w Centrum Medycznym Basenów Mineralnych.

Już na etapie zawierania umowy koncesyjnej na budowę Kompleksu Basenów Mineralnych, Gmina zagwarantowała mieszkańcom 10% upusty cenowe na korzystanie z tych basenów. W międzyczasie Wójt Gminy wynegocjował zwiększenie tej zniżki do wysokości 20% rabatu cenowego za korzystanie przez mieszkańców z basenów od poniedziałku do czwartku.

Z uwagi jednak na trudności z pozyskaniem z Narodowego Funduszu Zdrowia kontraktu na zabiegi rehabilitacyjne  świadczone nieodpłatnie w Solcu – Zdroju,  Wójt Adam Pałys czynił  starania o podobne zniżki dla mieszkańców Gminy na zabiegi rehabilitacyjne świadczone w Centrum Medycznym Basenów Mineralnych.

I udało się!

Właśnie dostaliśmy potwierdzenie, że mieszkańcy gminy Solec – Zdrój mogą korzystać z zabiegów rehabilitacyjnych z 20% zniżką cenową.

Pełny tekst zgody poniżej.

 

Szanowny Panie Wójcie,

W odpowiedzi na pismo z dnia 06.03.2017 r. dotyczące przyznania zniżki na korzystanie z zabiegów rehabilitacyjnych informuję, że przychylam się do Pana prośby.

Rozumiejąc potrzeby lokalnej społeczności oraz mając na względzie utrudnienia w dostępie do refundowanych usług medycznych chcemy w dalszym ciągu wspomagać mieszkańców Gminy Solec-Zdrój ułatwiając tym samym dostęp do oferty Centrum Medycznego Basenów Mineralnych.

Proponuję zatem 20% zniżkę na wszystkie zabiegi rehabilitacyjne wykonywane w naszej placówce.

Mam nadzieję, że przyczyni się to do poprawy zdrowia oraz komfortu życia wszystkich zainteresowanych.


 

                                                                                              Z poważaniem, PREZES ZARZĄDU

                                                                                                                         Tomasz Kaleta

Czytając artykuł można mieć wrażenie że celem tej autoreklamy jest chęć współpracy z mieszkańcami, jednak informacja, że zniżki obowiązują tylko w poniedziałek - czwartek jasno pokazuje, że jest to tylko chęć wypchania pustych miejsc basenowych poza szczytem

 

Co o tym sądzicie?

Zobacz także

"LGD-owskie w biznesowym starcie" UWAGA ! OSTATNI DZIEN NA ZŁOŻENIE WNIOSKU!

Dodane: 2017-06-14 08:27 - Komentarze  (0)  czytane (4271)

TAGI:


Komentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.204.172.188

Andrzej (2017-04-12 10:20:30)

Bardzo dobre posunięcie dla obu stron. Po co mieszkaniec gminy ma w weekendy stać w kolejce i potem "pływać" w basenach w tłoku skoro może iść w tygodniu na basen, wejść z marszu nie tracąc czasu i do tego swobodnie popływać i jeszcze zapłacić mniej o 20%. Za to w weekendy przyjezdni mają mniejsze kolejki i są zadowoleni. Na pewno wrócą do Solca i jeszcze polecą baseny innym, skorzystają z noclegów, zrobią zakupy w tutejszych sklepach. Na tym to wszystko polega.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Przygotowania do uruchomienia strony informacyjnej Solec-Zdrój.info

Tak mało czasu a tyle do zrobienia!...